Prywatne przedszkole w Gdańsku

Prywatne przedszkole „Wielka Przygoda” funkcjonuje na terenie Gdańska od września 2007 roku. W naszej placówce pracuje wyłącznie wykwalifikowana kadra pedagogiczna, dlatego mogą być Państwo pewni, że Wasze pociechy są pod najlepszą opieką.

 

Misja przedszkola „Wielka Przygoda”

Dążymy do tego, by dzieci miło spędzały z nami czas oraz rozwijały drzemiące w sobie umiejętności, dlatego w ofercie naszego prywatnego przedszkola znajduje się szeroki wybór zajęć, również w języku angielskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami i licznymi referencjami. Część z nich udostępniamy poniżej. Dysponujemy również wspaniałym ogrodem, w którym nasi podopieczni mogą spędzać czas pod okiem naszych opiekunów.

Przedszkole z językiem angielskim

Wychodząc z założenia, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej postanowiliśmy do naszej oferty edukacyjnej wprowadzić zajęcia z języka angielskiego. Jest to doskonałe uzupełnienie innych zajęć, jakie odbywają się w „Wielkiej Przygodzie”. Przyjemna forma nauki poprzez zabawę pozwala na szybsze przyswojenie wiedzy i nowych umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacją wydaną przez Pracownię Pedagogiczną i Wydawniczą sp. z o.o. w Warszawie oraz podziękowania za udział w akcji „Pola Nadziei 2011” zorganizowanej przez Fundację Hospicyjną na rzecz Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

 

ORGAN PROWADZĄCY

Organem prowadzącym placówkę jest WIELKA PRZYGODA Spółka z o.o.

WIZJA

Stworzenie ośrodka edukacyjnego, pracującego według autorskich rozwiązań i najnowszych tendencji w pedagogice, którego celem jest nowa jakość edukacji.

MISJA

Prowadzenie wysokiej jakości usług edukacyjnych w zakresie wychowania przedszkolnego, kształcenia rodziców i nauczycieli.