Grupa I „Maluchy”

Wychowawcy:

Bożena Filipiuk
Monika Wietrzyńska

Opiekunka:

Emilia Żelazowska

Nauczyciel wspomagający:

Monika Wietrzyńska
Magdalena Ewald

 

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.20
ANGIELSKI
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.00
RYTMIKA
9.30 – 10.15
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
9.30 – 10.00
RYTMIKA
9.30 – 10.00
gry i zabawy obserwacje, doświadczenia oraz zabawy kierowane
Dziecięca matematyka
9.30 – 10.00
gry i zabawy, obserwacje, doświadczenia oraz zabawy kierowane
10.15 – 11.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
10.15 – 10.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.30 – 11.00
zabawy swobodne
10.15 – 11.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
10.15 – 11.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
10.15 – 10.30
zabawy na powietrzu
10.30 – 11.00
ZAJĘCIA SPORT., GIMNASTYKA
11.00 – 11.20
ANGIELSKI
11.20 – 11.40
zabawy swobodne
11.00 – 11.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
11.00 – 11.20
ANGIELSKI
11.20 – 11.40
zabawy swobodne
11.00 – 11.20
ANGIELSKI
11.20 – 11.40
zabawy swobodne
11.00 – 11.20
ANGIELSKI
11.20 – 11.40
zabawy swobodne
11.40 – 12.00
obiad (II danie)
11.40 – 12.00
obiad (II danie)
11.40 – 12.00
obiad (II danie)
11.40 – 12.00
obiad (II danie)
11.40 – 12.00
obiad (II danie)
12.00 – 14.00
leżakowanie, zajęcia relaksacyjne
12.00 – 14.00
leżakowanie, zajęcia relaksacyjne
12.00 – 14.00
leżakowanie, zajęcia relaksacyjne
12.00 – 14.00
leżakowanie, zajęcia relaksacyjne
12.00 – 14.00
leżakowanie, zajęcia relaksacyjne
14.00 – 14.30
obiad (zupa) i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa) i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa) i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa) i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa) i podwieczorek
14.30 – 15:00
gimnastyka korekcyjna
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 – 15.00
gimnastyka korekcyjna
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.00 – 14.30
TAŃCE
14.30 – 15.00
MIX Spotkanie z bajką
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
15.30 – 16.00
Mama, tata i ja-zabawy ruchowe z rodzicami
15.00 – 15.30
Zabawy logopedyczne i logorytmika