Grupa II „Tygryski”

Wychowawcy:

Agnieszka Czarnecka
Joanna Milewska

Opiekunka:

Anna Pietrzak

Nauczyciel wspomagający:

Katarzyna Basiukiewicz

 

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.45 – 9.00
zabawy swobodne
8.45 – 9.00
zabawy swobodne
8.45 – 9.00
zabawy swobodne
8.45 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
9.00 – 9.30
RYTMIKA
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.30
RYTMIKA
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.15
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
9.30 – 10.00
ANGIELSKI
9.30 – 10.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
9.30 – 10.15
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
9.30 – 10.00
gry i zabawy swobodne
10.15 – 10.45
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.45 – 11.10
zabawy swobodne
10.00 – 10.30
zabawy swobodne
10.30 – 11.15
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
10.15 – 10.45
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
10.45 – 11.15
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.30 – 11.00
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
Dziecięca matematyka
10.00 – 10.30
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
Dziecięca matematyka
10.45 – 11.00
gry zabawy na powietrzu
11.10 – 11.30
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
11.15 – 11.45
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
11.15 – 11.30
zabawy swobodne
11.00 – 11.30
RELIGIA
11.00 – 11.30
ZAJĘCIA SPORT., GIMNASTYKA
11.30 – 12.00
ANGIELSKI
11.45 – 12.00
zabawy swobodne
11.30 – 12.00
ANGIELSKI
11.30 – 12.00
zajęcia z wychowawcą
11.30 – 12.00
ANGIELSKI
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
13.30 – 14.00
zajęcia z wychowawcą
13.30 – 14.00
zajęcia z wychowawcą
13.30 – 14.00
zajęcia z wychowawcą
13.30 – 14.00
ANGIELSKI
13.30 – 14.00
zajęcia z wychowawcą
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 –
zajęcia indywidualne, , zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 – 15.00
TAŃCE
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 – 15.00
MIX kulinarno-zdrowotny
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
15.00 – 15.30
gimnastyka korekcyjna
15.00-15.30
MIX plastyczny
15.00 – 15.30
gimnastyka korekcyjna
15.00 – 15.30
MIX –gry matematyczne (I,III)
15.00 – 15.30
MIX Zajęcia teatralne
15.30 – 16.00
Mama, tata i ja-zabawy ruchowe z rodzicami
15.30 – 16.00
Pani Literka (II,IV)
16.15 – 17.00
W. Sherborne
15.30 – 16.00
MIX-Fizyka dla smyka