Grupa III „Delfinki”

Wychowawcy i nauczyciele wspomagający:

Ewa Paterak – Kubik
Małgorzata Marchlewska

Opiekunka:

Teresa Kowalewska

Nauczyciel wspomagający:

Iwona Kowalczyk

 

Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
6.30 – 7.30
zabawy swobodne, gry – sala na dole
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
7.30 – 8.00
zajęcia rozwijające, zajęcia wyrównawcze
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.00 – 8.15
zajęcia organizacyjno – porządkowe
8.15 – 8.30
śniadanie
8.15 – 8.30
śniadanie
8.15 – 8.30
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.15 – 8.40
śniadanie
8.30 – 9.00
RYTMIKA
8.30 – 9.00
ANGIELSKI
8.30 – 9.00
RYTMIKA
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
8.40 – 9.00
zabawy swobodne
9.00 – 9.30
zabawy swobodne
9.00 – 9.30
zabawy swobodne
9.00 – 9.30
zabawy swobodne
9.00 – 9.25
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.00 – 9.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.00
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.00
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.00
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
9.30 – 10.00
zabawy swobodne
9.30 – 10.00
zabawy swobodne
10.00 – 10.30
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
10.00 – 10.30
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
10.00 – 10.30
gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
Dziecięca matematyka
10.30 – 10.50
zabawy swobodne
10.00 – 10.45
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą- Metoda Dobrego Startu
10.00 – 10.30
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.30 – 11.00
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.30 – 11.00
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.50 – 11.15
zajęcia dydaktyczne z wychowawcą
10.45 – 11.30
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
10.30 – 10.45
zabawy swobodne
10.45 – 11.15
Gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy Dziecięca matematyka
11.15 – 12.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
11.15 – 12.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
11.15 – 12.00
spacer, zabawy na powietrzu, obserwacje przyrodnicze
11.30 – 12.00
RELIGIA
11.15 – 11.30
zabawy swobodne na powietrzu
11.30 – 12.00
ZAJĘCIA SPORT., GIMNASTYKA
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.00 – 12.30
obiad (II danie)
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.00
zajęcia relaksacyjne
12.30 – 13.30
zajęcia relaksacyjne
13.30 – 14.00
J. ANGIELSKI
13.30 – 14.00
gimnastyka korekcyjna
13.30 – 14.00
J. ANGIELSKI
13.00 – 13.30
J. ANGIELSKI
13.30 – 14.00
gry i zabawy stolikowe, obserwacje
13.30 – 14.00
J. ANGIELSKI
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
gimnastyka korekcyjna
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.00 – 14.30
obiad (zupa)
i podwieczorek
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia, gimnastyka
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw, gry i Zabawy stolikowe
14.30 – 15.00
TAŃCE
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw, gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
14.30 – 15.00
MIX kulinarno-zdrowotny
14.30 –
zajęcia indywidualne, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy na placu zabaw, gry i zabawy stolikowe, obserwacje doświadczenia oraz zabawy
15.00 – 15.30
MIX plastyczny
15.30 – 16.00
Mama, tata i ja-zabawy ruchowe z rodzicami
15.00 – 15.30
MIX –gry matematyczne (I,III)
15.30 – 16.00
Pani Literka (II,IV)
15.00 – 15.30
MIX Zajęcia teatralne
15.30 – 16.00
MIX-Fizyka dla smyka
16.15 – 17.00
W. Sherborne